Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

mozilla firefox tarayıcısında yer imleri nasıl yedeklenir geri yüklenir 1.) İlk olarak Firefox tarayıcınızı açarak karşınıza gelen sayfadaki, üst menüde bulunan yer imleri seçeneğine tıklayınız.
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Mozilla firefox tarayıcısında yer imleri nasıl yedeklenir geri yüklenir

  Sponsorlu Bağlantılar
  mozilla firefox tarayıcısında yer imleri nasıl yedeklenir geri yüklenir

  1.) İlk olarak Firefox tarayıcınızı açarak karşınıza gelen sayfadaki, üst menüde bulunan yer imleri seçeneğine tıklayınız.

  2.) Yukarıda belirtilen yere tıkladıktan sonra açılan kutucuktaki, Yer imlerini düzenle yazan yere tıklayarak yer imleri yönetim paneline giriyoruz. Aşağıdaki resimde tıklanması gereken yer mavi renkle belirtilmiştir.

  3.) Karşınıza gelen yer imi yöneticisi ekranındaki, üstte bulunan İçe Aktarma ve Yedekleme yazılı menüye tıklıyor ve açılan penceredeki HTML Olarak Dışa Aktar seçeneğine tıklayarak yedekleme işleminin son aşamasına geçiyoruz. Aşağıdaki resimde tıklanması gereken bölgeler çizilerek belirlenmiştir.  4.) Bu aşamalar bittikten sonra yapılması gereken karşımıza gelen penceredeki isim yazma bölümüne yer imleri yedek ismimizi yazıyoruz. Normlade kendi otomatik olarak "bookmarks" ismini atamaktadır fakat siz istediğiniz ismi belirleyebilirsiniz. İsim atma işleminden sonra yedeği kaydetmek istediğiniz yeri belirliyor ve Kaydet butonuna basarak yer imleri yedeğinizi seçtiğiniz yere yedeklemiş oluyorsunuz. İstediğiniz zaman yedeğinizi firefoxa yükleyebilirsiniz. Geri yüklemek için uygulanan aşamalar aşağıda anlatılmıştır. Yedek alma işlemindeki son aşama ile ilgili resimler ve yapılması gerekenle aşağıdaki resimde belirtilmiştir.  Firefox'ta Yer İmleri Yedeği Nasıl Geri Yüklenir?

  1.) Yukarıda anlatılan 3. aşamaya kadar hepsi aynı fakat 3. aşamadaki HTML Olarak Dışarı Aktar seçeneği yerine yedeklediğimiz yer imini geri yüklemek için HTML Olarak İçeri Aktar seçeneğine tıklıyoruz. Aşağıdaki resimde gerekli yerler belirtilmiştir.  2.) Bu aşamadan sonra karşımıza çıkan penceredeki (içe aktarma sihirbazı) Dosyadan seçeneğine tıklıyor ve ileri diyerek bir sonraki aşamaya geçiyoruz. Detaylar aşağıda belirtilmiştir.  3.) Artık en son bölüme gelmiş bulunuyoruz. Daha önceden bilgisayarınızda belirlediğiniz yere kaydettiğiniz firefox yer imleri yedek dosyasını karşınıza gelen panel araclığı ile seçerek Aç tuşuna basıyorsunuz.  Yedeğiniz başarıyla bilgisayarınıza yüklenmiştir.  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Mp 4' E Nasıl Şarkı Ve Video Yüklenir
 3. Skype Nasıl Yüklenir
 4. Chrome Mi Daha İyi Mozilla Firefox Mu
 5. Mstar nasıl yüklenir
 6. msn 2018 nasıl yüklenir, 2018 msn nasıl yüklenir, msn yükleme 2018, 2018 yeni sürüm msn yü
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri