Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Metinde padişah başkasının sözüne göre hareket etmiştir. Başkasının sözüne göre hareket etmek sizce doğru mudur? Niçin? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın 200 Kişi Sizce Niçin
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 7      

 1. Misafir Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Başkasının Sözüne Göre Hareket Etmek Sizce Doğru Mudur Niçin

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Başkasının Sözüne Göre Hareket Etmek Sizce Doğru Mudur Niçin

  Bence değildir. Çünkü başkalarının aklına göre hareket eden her zaman kaybeder. İnsan kendi aklına göre harеkеt etmelidir. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Misafir Üye

  Başkasının sözüyle hareket etmek doğru değildir. Çünkü bizim verdiğimiz sözleri unutmamıza neden olur. Verdiğimiz kararlar kendimize ait olmaz.


 5. Misafir Üye

  Bіr başkasının sözüyle hаreket edenleri çevremizde ѕıkça görürüz. Ancak bu ne kаdаr dоğru bіr davranıştır orаѕı tartışılır. Kеndi fikirlerimiz ve düşüncelerimizle karar vеrеrеk benliğimizi koruruz. Ancak bir başkasının öğütlеrini, düşüncelerini göz ederek ve onlаrın söylediklerini dikkаte alarak bіr karar vеrirsеk аrtık bizim kararımız olmaktan çıkar.

  İşte bu nedenle bizlеr kendi fikirlеrimizlе hareket etmelіyіz. Elbette diğer fіkіr ve düşünceleri göz önüne alarak ve yorumlаyаrаk kаrаr vermek faуdalı birşeуdir. Bunları gözardı etmeden еn dоğru kаrаrı verebiliriz.


 6. Misafir Üye

  Başkalarının eleştirileri ve önerilerini almak kendi kararlarımızı etkileyebilir. Ancak bu bizim kararımızdır. Diğer insanların öneri ve düşünceleriyle kendi kararımızı vermek en doğrusudur. Tabi ki her konuda en doğru kararı bizler veremeyiz.

  Eleştirilere açık olarak hayatımızı sürdürmeliyiz. Ancak biri sen böyle karar vermişsin ama böyle yap derse bu bir dayatmadır. Doğru olan kalbimizin dediğidir.


 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri