Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Turkcell Yardım Cell Kullanmak istediğiniz ama kullanım bilgilerini hatırlamadığınız bir Turkcell servisi olduğunda tek yapmanız gereken YardımCelle bir mesaj atmak. YardımCelli kullanarak merak ettiğiniz servisleri
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Turkcell Yardım Cell

  Sponsorlu Bağlantılar
  Turkcell Yardım Cell

  Kullanmak istediğiniz ama kullanım bilgilerini hatırlamadığınız bir Turkcell servisi olduğunda tek yapmanız gereken YardımCelle bir mesaj atmak. YardımCelli kullanarak merak ettiğiniz servisleri nasıl kullanacağınızı ve o servislerin numaralarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Faturalı hat ve Hazır Kart aboneleri bu servisi kullanabilir.
  Kısa Mesajla:


  YARDIM yazıp 2222ye göndererek tüm mesaj servislerinin listesini öğrenebilirsiniz. Belli bir kısa mesaj servisinin sorgulama kelimesine ulaşmak istiyorsanız YARDIM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra bilgi istediğiniz servisin adını yazıp yine 2222ye göndermeniz yeterlidir.

  Kısa Yol Tuşlarıyla:

  Cep telefonunuzdan *133# tuşlayıp arama (Yes) tuşuna bastığınızda ekranınıza servislerin yer aldığı menü gelir. Menüden bilgi almak istediğiniz servislerin ana gruplarına, ana grupların altında da bu servislerin alt gruplarına ulaşılabilirsiniz. Hakkında bilgi almak istediğiniz servislerin başlarındaki numaraları arayarak (menüdeki rakamı yazıp YESe basarak) menüdeki servislerle ilgili yardım içeriklerine ulaşırsınız. Menüdeki servis seçimi tamamlandığında seçilen içerik size kısa mesajla gönderilir.
  Kısa mesajla sorgulama: İlk 10 sorgulama ücretsiz, 11nciden itibaren 1 kısa mesaj/kontördür. Kısa yol tuşlarıyla sorgulama ücretsizdir.  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İlk Yardım Uygulamalarında Sağlık Personeli Ya Da İlk Yardım Eğitimi Almış Kişilerin Dışın
 3. Turkcell Fatura Sorgulama - Turkcell Borç Öğrenme
 4. Turkcell Gizli Numara Engelleme - Turkcell Gizli Numaraları Nasıl Engelleyebilirim - Turkc
 5. Turkcell Her Yöne SMS Tarifesine Nasıl Geçilir - Turkcell Her Yöne 1000 SMS Kampanyası Hak
 6. Turkcell Yayın Cell
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri