Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Turkcell Yayın Cell YayınCELL , telefon unuzun ekranından bulunduğunuz yerin bilgisini almanızı sağlayan Turkcell servisidir. Bu servise 55 , 01 , 50 , 222 ve

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Turkcell Yayın Cell

  Sponsorlu Bağlantılar
  Turkcell Yayın Cell

  YayınCELL, telefonunuzun ekranından bulunduğunuz yerin bilgisini almanızı sağlayan Turkcell servisidir. Bu servise 55, 01, 50, 222 ve 808 ve daha birçok kanaldan yapılan yayınlardan ilgilendiğiniz kanallar için cep telefonunuzdan yapacağınız küçük bir ayarla ücretsiz ulaşabilirsiniz.
  Faturalı hat ve Hazır Kart aboneleri bu servisi kullanabilir. Ayarlar için tıklayınız.

  Kanallar


  55 - Spor Kanalı

  Sporla ilgilenen tüm Turkcell ve Hazır Kart kullanıcıları aşağıdaki konularla ilgili haberleri ücretsiz olarak alabilirler: 55 numaralı Spor Kanalı,

  Milli Takım maç başlıyor haberleri, gol haberleri, ilk yarı sonuçları ve maç sonuçlarını anında cebinize ileten,
  4 büyüklerin Süper Lig Maçlarının maç başlıyor haberleri, gol haberleri, ilk yarı sonuçları, maç sonuçlarını anında cebinize ileten ve bunun yanında 4 büyüklerin dışındaki 1.lig takımlarının da, ilk yarı sonuçları ve maç sonuçları cebinize ileten,
  Avrupa Kupalarında oynayan Türk Takımlarının maç başlıyor haberleri, kimler arasında oynandığı ve gol haberleri, ilk yarı sonuçları ve maç sonuçlarını cebinize ileten, spor kanalıdır.


  01 - Turkcell Kanalı

  Turkcellle ilgili haberler, servis bilgileri ile ilgilenen tüm Turkcell ve Hazır Kart kullanıcıları aşağıdaki konularla ilgili haberleri ücretsiz olarak edinebilirler:


  Turkcell Servisleri ile ilgili yapılan yenilikler, hediyeler, yarışmalar, sürprizler, Turkcell ve Hazır Kart servisleri ve promosyonlarla ilgili haberler, Turkcell Abone Merkezleri ve TurkcellExtralardaki Ayın Ürünü tanıtımları ve yeni tarifelerle ilgili bilgilerin sunulduğu kanaldır.


  50 - Yer Bilgi Kanalı Nerede bulunduğunuz ya da nereye yakın olduğunuzu cep telefonunuzun ekranında görünmesini istiyorsanız, bu kanaldan yararlanabilirsiniz.

  808 Turist Bilgi Kanalı Yurtdışından Türkiyeye gelen turistlere yönelik hücresel mesajların yayın kanaldır. 808 numaralı Turist Bilgi Kanalından, ülkemizde seyahat eden turistlere, yaklaşık 150 tarihi, turistik ve kültürel yerler hakkında bilgiler verilirken, Roaming aktiviteleri çerçevesinde Turkcell Turist Roamerları için özel olarak alınan otel, restaurant, vb. gibi indirimler de, her gün bulundukları bölgelerde, belirli saatlerde ve aralıklarla, bilgilendirici ve 8088 Tourist Infoline servisimize yönlendirici mesajlar olarak yayınlanır.

  222 - Kurumsal Hizmetler Kanalı

  Kurumsal müşterilerimize özel kampanya, tarife ve ürünlerden haberdar olmak istiyorsanız, bu kanaldan yararlanabilirsiniz.

  888 - Belediye Kanalı

  888 Belediye Kanalı, telefonlarında 888 no.lu kanal ayarı yapan Turkcell abonelerinin yaşadıkları şehir ile ilgili bilgi ve duyurulara ulaşmasını mümkün kılar.

  Belediye Kanalı hizmetinden Turkcell aboneleri herhangi bir bedel ödemeden yararlanabilir.
  YayınCell servisi ücretsizdir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Turkcell Fatura Sorgulama - Turkcell Borç Öğrenme
 3. Turkcell Gizli Numara Engelleme - Turkcell Gizli Numaraları Nasıl Engelleyebilirim - Turkc
 4. Turkcell Her Yöne SMS Tarifesine Nasıl Geçilir - Turkcell Her Yöne 1000 SMS Kampanyası Hak
 5. Turkcell Numara Gizleme - Turkcell Numara Gizleme Kodu - Turkcell'de Numara Nasıl Gizlenir
 6. Turkcell Yardım Cell
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri